Još nema komentara

Imenovan novi župni vikar

Nakon samo godine dane vlč. Krešimir Babić odlazi iz župe, ali ne smijemo žaliti jer od jeseni postaje upravitelj župe sv. Stjepana u Botincu gdje će započeti svoju samostalnu službu. Iskustva koja je stekao u našoj župi i svoju dobru i plemenitu narav neka iskoristi za dobrobit svojih novih župljana koje mu je dragi Bog i nadbiskup povjerio. Krešo, hvala ti za sve i neka te dobri Bog vodi pravim putem. Donesi novim župljanima svoje veliko srce i srdačan osmjeh. Oproštajna misa s Krešom bit će u nedjelju, 20. kolovoza 2023.

Za novog župnog vikara imenovan je vlč. Petar Tisaj koji dolazi iz župe sv. Nikole Tavelića u Kustošiji. Ove godine je zaređen za svećenika zajedno s našim župljaninom vlč. Domagojem Topićem (koji je imenovan župnim vikarom u župi Pohoda Blažene Djevice Marije u Vukovini) s kojim je i dobar prijatelj. Želimo mu da se lijepo snađe u našoj župi i zaore novu brazdu u svom životu. Radosno ga očekujemo. Sveta misa na kojoj će se Petar predstaviti bit će u nedjelju, 27. kolovoza.